GENEL BAKIŞ

Enmar Mühendislik, Türkiye’nin önde gelen ve saygın proje tasarım, mühendislik ve danışmanlık firmalarındandır. Enmar Mühendislik 27 yıldan fazla süredir sektörde hem yurtiçi hem yurtdışı projeler yürütmektedir. 1993 yılında kurulduğundan beri çeşitli tasarım, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini portföyünde sunmaktadır. Kurulduğumuz günden beri müşteri odaklı yaklaşımımız, şirket prensibimizi oluşturmuştur. Anahtar teslim proje çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek önceliğimizdir.

VİZYON, MİSYON VE DEĞERLER

Vizyonumuz, kendimizi mühendislik çözümleri geliştirmeye adayarak yaptığımız işte dünyanın lider proje firmalarından olmaktır.

Misyonumuz, her müşterimizin mühendislik hizmetleri talep ederken mükemmellik, kalite, güvenilirlik ve güvenlik kriterlerini hak ettiğini düşünmemiz ve bunu başarmaya çalışmamızdır.

Değerlerimiz sağlam şirket prensiplerimize dayanır

GÜVENLİK

Bize göre güvenlik müşterilerimiz ve partnerlerimiz için bir ihtiyaç değil, doğal haktır. Tehlike ve kazadan uzak, sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak bizim yükümlülüğümüzdür. 

KALİTE

Kalitenin aranması gereken bir değer değil, müşterilerimizin firmamızda bulmayı talep ettiği bir kriter olduğuna inanıyoruz. Bizi seçerek talep ettiğiniz kaliteyi işin her noktasında yakalayacağımıza inanıyor, buna yönelik çalışıyoruz. 

İŞE BAĞLILIK

Bakış açımıza göre, başarı yalnızca geliştirdiğimiz bir işten ibaret değildir. Başarıyı aynı zamanda, beraber çalıştığımız ve işbirliği içinde olduğumuz müşterilerimizle kurduğumuz uzun soluklu ilişkilerle kazandığımıza inanıyoruz. Her müşteriye özel çözüm bulmamız, projeye olan bağlılığımız işe yaklaşımımızın ana çerçevesini oluşturur. 

GÜVENİLİRLİK

Bizim ve müşterimizin arasındaki ortak anlayışın temeli karşılıklı güven ilişkisine dayanır. Projeye olan bağlılığımız, iş disiplinimiz, zamanlamaya verdiğimiz önem ve işimize gösterdiğimiz özen firmamızın ana prensiplerini oluşturur.