GENEL MÜDÜR

ERTUĞRUL AĞAOĞLU

Ertuğrul Ağaoğlu 1993 yılında Enmar Mühendisliği kurduğundan beri genel müdür pozisyonunda çalışmalarını yürütmektedir. 30 yıldan fazla süredir sektörde aktif bir şekilde yer almaktadır. İşte yeniliklere hızlıca adapte olabilmeye, müşterilerimizi etkili bir şekilde dinlemeye, onların istediklerini sunmaya ve finansal açıdan sürdürülebilir iş modelleri düzenlemek üzerine yoğunlaşır.

Ertuğrul Ağaoğlu 1984 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1984-1989 yılları arasında Suudi Arabistan’da çalıştı. 1993’e kadar çeşitli projelerin tasarım ve kontrollüğünde bulundu. Enmar Mühendislik kurulduğundan beri çeşitli projeler gerçekleştirmeye devam etmektedir.

GENEL KOORDİNATÖR

BORA KETENCİ

Bora Ketenci 2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. 2005 yılında Enmar Mühendisliğe katılıp, proje tasarım ve kontrollüğü alanında çalışmaya başlamıştır. Şuan genel koordinatör olarak görevine devam etmektedir. Liderlik yeteneği, ileriye yönelik yaklaşımı, proje tasarım ve mühendislik alanındaki tecrübesiyle projelerde güvenilir bir danışman olmuştur.